Gent – Roma, publikohen formacionet zyrtare

Sot në Ligën e Evropës do të zhvillohen ndeshjet kthyese të sfidave të fazës 1/16.

Një nga ndeshjet më interesante të ditës së sotme zhvillohet në mes të, Gent dhe Romës, shkruan Gazeta Olle.

Për këtë takim, që fillon nga ora 18:55, tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kujtojmë, ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultatin 1:0 për Romën.

FORMACIONET ZYRTARE: