Gashi e Cikalleshi të nervozuar me lënien jashtë formacionit (FOTO)

Shkëlzen Gashi dhe Sokol Cikalleshi sërish nuk gjenden në formacionin e Gianni de Biasit.

Ata u panë duke dalë nga autobusi që mbërriti në stadium të nervozuar.

Këtë më së miri e tregojnë edhe këto foto, shkruan “GazetaOlle.com”.

gashii