Gabim trashanik i portierit, Benzema shënon, por Mane barazon

Ganim trashanik i portierit të Liverpoolit, Karius.

Ai në tentim për ta dërguar topin me dorë tek bashkëlojtarët, Karim Benzema zgjati këmbën dhe shënoi për 1:0.

Ndodhi kjo në minutën 51, shkruan Gazeta Olle.

Pas tre minutash, Sadio Mane barazoi shifrat në 1:1, ai shënoi nga afërsia.