FVK publikon orarin e ndeshjeve gjysmë finale dhe finale të Kupës së Kosovës

Federata e Volejbollit e Kosovës ka njoftuar për ndeshjet gjysmë finale të Kupës së Kosovës por edhe për ato të ndeshjeve finale.

Në palestrën “Bill Klinton” ku do të zhvillohen këto ndeshje, të premten, zhvillohen dy gjysmë finalet në kategorinë e femrave, përcjellë Gazeta Olle.

Kurse, një ditë më pas gjysmë finalet e meshkujve.

Më poshtë oraret zyrtare:

FEMRAT

E PREMTE 13.12.2019
ORA 17,00 SKENDERAJ – DRITA
ORA 19,00 M TEKNOLOGIE – KASTRIOTI

FINALJA

E SHTUNE 14.12.2019
ORA 15,00

MASHKUJT

E SHTUNE 14.12.2019
ORA 17,00 FERIZAJI – THERANDA
ORA 19,00 LUBOTENI – PRISHTINA VOLLEY

Finalja e meshkujve do të caktohet më vonë.