Futbollisti in Dritës dhe gruaja e tij e realizojnë pushimin e ëndrrave

Futbollisti i Dritës së Gjilanit, Drilon Musaj, në vitin e kaluar i dha fund beqarisë, transmeton GazetaOlle.com.

Mitrovicasi është kurorëzuar me bukuroshen Kaltrina Veseli.

Çifti i ri së fundmi e kanë e kanë bërë edhe udhëtimin e ëndrrave së bashku derisa do të pushojnë në Ishujt Maldive. /Gazeta Olle/

Fotografia e Kaltrina Musaj