Futbollisti i Vëllaznimit të Gjakovës nënshkruan me Tiranën

Flamur Bajrami, ish-mesfushori i Vëllaznimit në Kosovë, do të jetë pjesë e Superiuores sezonin e ardhshëm.

Mesfushori prej disa kohësh stërvitet me Tiranën dhe e ka bindur stafin teknik me cilësitë e tij, ndaj edhe ka ardhur edhe firma në kontratë.

“Panorama Sport” raporton se mesfushori ka nënshkruar një kontratët 3-vjeçare me Tiranën, ndërkohë që pritet që marrëveshja të zyrtarizohet edhe nga klubi bardheblu.

vellaznimi 1