Futbollisti i Vala Superligës së Kosovë nuk është më beqar (FOTO)

Mesfushori kosovar, Qëndrim Dautaj, i ka dhënë fund beqarisë, raporton GazetOlle.com.

Futbollisti i Flamurtarit të Prishtinës në dasmën e organizuar ka ftuar edhe shumë shokë futbollistë dhe bashkëlojtarë.

Futbollisti nga Deçani e nisi mjaft mirë këtë edicion derisa pas një lëdnimi në dorë, u desh që të operohej.

Ai ka bërë karrierë në disa skuadra kosovare. /Gazeta Olle/

Fotografia e Fidan A. Hasani  DAUTAJ 1