Futbollisti i Realit po përgatitet kështu për finalen e ‘Championsit’ (FOTO)

Juventus dhe Real Madrid do të takohen në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve më 3 qershor, përcjellë Gazetaolle.com.

Sulmuesi i Realit, Alvaro Morata së fundmi i ka shijuar disa ditë pushim më të dashurën e tij Alice Campello.

Mediat rozë në Spanjë kanë zbuluar fotografi teksa futbollisti i njohur ka shkëmbyer puthje të zjarrta me të dashurën në plazh. Finalja Juventus – Real Madrid zhvillohet  në Kardif. /Gazetaolle.com