Futbollisti i Manchester United zhvesh këtë bukuroshe

Angelika River është një aktore e njohur spanjoll e cila jeton në Milano, por jep gjithçka për Manchester United dhe idhullin e saj Juan Matën.

Ajo është shfaqur edhe në disa programe televizive ku ka bërë dhe rolin e ekspertes për futbollin, por tashmë ka pozuar sepse është edhe modele .

Nuk dihet nëse këto foto do të kenë disi efekt pozitiv për United dhe Matën që pas dy orësh do të luajnë sfidën e radhës. Angelica njihet dhe si mbështetëse e Milanit në Itali.

219343

 

219345