Futbollisti i Drenicës i jep fund beqarisë (FOTO)

‘Gardiani’ i Drenicës, Arion Ymeri, i ka dhënë fund beqarisë, transmeton GazetaOlle.com.

Ai është martuar me të fejuarën e tij Erinën ndërkohë që faqja e klubit në rrjetin social Facebook i ka shprehur urime. “Gardiani i portës së Drenicës Arion Ymeri ka vendosur që ti japë fund beqarisë!

Faqja KF Drenica i uron Arionit&Erines martesën duket i’u dëshiruar fat dhe jetë të lumtur bashkëshortore. Urime të trashëgoheni!”, shkruan faqja e Drenicës.

Ymeri në edicionin e kaluar ishte titullar te skuadra nga Skënderaj. /Gazeta Olle/

ariani 1212