Fotot më të bukura të javës së 13-të në VALA Superligën e Kosovës (FOTO)

Besa fitoi mysafirë, Feronikeli mposhti në shtëpi Gjilanin e Prishtina fitoi përballë Lirisë.

Fotot më të bukura janë zgjedhur nga këto ndeshje, pasi që vetë klubet janë ato që kanë fotograf dhe pasqyrojnë shumë gjëra për klubin e tyre.

Më poshtë mund t’i shihni fotot më të bukura me komente të përzgjedhura nga redaksia e Gazetaolle.com. (Foto:Prishtinafc, Feronikeli, Besa, Llapi)./olle/

foto e javes 1

Hajrizi i fortë, e kap topin me një dorë

foto e javes 2

Cili më afrikan?

foto e javes 3

Veq pak Besfort se po shkoj qisajde

foto e javes 4

Feronikeli me flamuj edhe rreth fushe

foto e javes 5

Skifertat me koreografin më të bukur të javës

foto e javes 7

Luftë për top në stadiumin Ismet Shabani

foto e javes 8

Shtine guhën mrena o Lac

foto e javes 9

“A pe sheh që mujna me fitu edhe na”

foto e javes 10

Llapi festojnë me Batatinën

fotot e javes 6

O Afrim spo muj ma