Formacioni më i mirë dhe më i dobët në Shqipëri, ‘goditet’ lojtari nga Kosova

Kategoria Superiore luajti këtë javë ndeshjet e fundit të fazës së dytë të kampionatit. “Panorama Sport” ju sjell vlerësimet për këtë javë, me formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët.

Në formacionin më të dobët është përfshirë edhe futbollisti i Kukësit nga Kosova, Donjet Shkodra.

donjet-shkodra-470x342