Formacioni i De Biasit anti – Danimarkë

Trajneri është në përpunim e sipër të indikacioneve që ka marrë nga lojtarët e grumbulluar dhe në bazë të qasjes taktike që do të ketë ndaj Danimarkës, po përvijon edhe formacionin titullar.

Megjithëse mund të bëjë ndonjë ndryshim në momentin e fundit, De Biazi pritet ta nisë sfidën e 4 shtatorit në Kopenhagë me këtë formacion: Berisha -Xhimshiti, Cana, Ajeti, Agolli – Kukeli, Abrashi, Xhaka, Lenjani, Gashi – Cikalleshi.

 

FORMA