Formacionet zyrtare: Villareal – Barcelona

Barcelona e ka një sfidë aspak të lehtë sonte në La Liga, transmeton ”GazetaOlle.com”.

Skuadra katalunase do të përballet me Villarealin sonte.

Ndeshja do të zhvillohet në ”Estadio de la Ceramica”, dhe fillon nga ora, 20:45.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Messi

Ky është formacioni i Villarealit:

DQs8p7NWAAAxRGq

Ky është formacioni i Barcelonës:

Liverpool-Everton-Penalty-Dejan-Lovren-Wayne-Rooney-Reaction-890575

/Gazeta Olle/