Formacionet zyrtare: Gjermani – Sllovaki

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermani – Sllovaki Në orën 18:00 nis ndeshja e radhës në 1/8 e finales në Euro 2016, mes Gjermanisë dhe Sllovakisë.

Shkodran Mustafi sërish është në bankën rezervë.

Gjermania: Neuer; Hector, Hummels, Khedira, Özil, Draxler, Müller, Boateng, Kroos, Kimmich, Gomez

Sllovakia: Pas pak