Flet seks-bomba italiane: Ja çfarë më bëri Ronaldo në mbrëmjen e parë

Cristina Buccino ka zbuluar mbrëmjen parë me Cristiano Ronaldon. Bukuroshja e zjarrtë italiane, ka folur pas publikimit të fotos nga revista e përjavshme “Chi”, ku dyshja u pa duke darkuar në Ibiza.

“Shkova në atë vend dhe Cristiano ishte aty. U shikuam sy më sy dhe më ftoi për darkë si një zotëri. Ai është një djal shumë i mirë”, deklaroi Cristina, përcjellë “Lajmi.net”.

Fotoja e dyshes në Ibiza, bëri bujë të madhe dje në rrjetet sociale.

Cristina kishte folur edhe më herët për Ronaldon, duke e pranuar haptas që i pëlqen fiziku i yllit të Realit.

ronaldo-buccino-chi

Capture7

Capture5

Capture