Fitoren e West Hamit e bën tatuazh (FOTO)

Fitoja e West Ham kundër Liverpool pas 52 vjetësh në ‘Anfild’  ka çmendur tifozët londinez.

Njëri prej tifozëve të flaktë të ‘çekanëve’ ka bërë tatuazh rezultatin e ndeshjes dhe shënuesit në dorën e tij, transmeton Gazetaolle.com.

West Ham e ka mposhtur Liverpoolin 3:0, duke ia shënuar gola e para këtë kampionat, pasi në ndeshjet e mëparshme arriti ta mbajë portën e paprekur. /olle/

west ham