Fisnik Rugova-Diellza Kolgeci, kjo gjë e mrekullueshme i ka ndodhur çiftit të famshëm

Ish-Miss Kosova, Diellza Kolgeci së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj, basketbollisti i njohur Fisnik Rugova do të bëhen prindër të një vajze, transmeton Gazeta Olle.

Lajmi u zbulua sonte në ndejën private të ‘festës së para-lindjes’ së foshnjës, njofton Klan Kosova.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi nga festa ku Diellza po shkëlqen në fustan të bardhë: