Fisnik Ramadanaj i jep fund beqarisë (FOTO)

Futbollisti suahrekas Fisnik Ramadanaj i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martur sot me të dashurën e tij Albertinën.

Fisniku ka luajtur për skuadra si Ballkani, Prishtina, Hajvali dhe Ferizaj. Ai ka luajtur edhe në Shqipëri te Besa e Kavajës.

ramadanaj