Fillon shitja e biletave për ndeshjen e sotme të Kosovës në Pallatin e Rinisë

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen parakualifikuese, Kosova – Luksemburgu.

Në takimin që pritet të filloj nga ora 20:30, në Pallatin e Rinisë në Prishtinë,  çmimi për një biletë pritet të kushtoj 2 euro, shkruan GazetaOlle.

Biletat mund t’i bleni pranë NewBornit.

Njoftimi: Fillon shitja e biletave

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Bileta kushton 2 Euro dhe mund ti bleni para New Bornit.

Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për përkrahjen e tifozëve të zjarrtë

Fotografia e Basketball Federation of Kosovo