FFK publikon gjyqtarët e fundjavës, shikoni çfarë ka bërë për Pejë dhe Gjakovë

FFK ka publikuar gjyqtarët e katër ndeshjeve të fundjavës.

Mirëpo, për dy sfidat kryesore, Prishtina-Drita dhe Vëllaznimi-Gjilani, gjyqtarët nuk janë caktuar ende, përcjellë Gazeta Olle.

Më poshtë i keni emrat e arbitrave për katër ndeshjet.

Fotografia e Visar Kastrati