Feronikeli publikon fotot e zhveshtoreve pas sfidës ndaj Gjilanit

Ashtu sikurse pas çdo sfide tjetër, edhe pas takimit të polemikave dhe tensioneve ndaj Gjilanit, klubi i Feronikelit ka postuar fotot në faqen zyrtare në rrjetin social Facebook.

Tri fotot e fundit të albumit të ndeshjes të së shtunës, janë të bëra nga zhveshtorja, ku shihet një derë e thyer. Për më shumë, shikoni fotot e mëposhtme. /Olle

12246850_924950267580546_7010845837108718213_n 12247873_924950247580548_4372571120023475594_o

886019_924950264247213_7003776048682101345_o