Feronikeli – Prishtina, formacionet zyrtare

Feronikeli dhe Prishtina zhvillojnë këtë të mërkurë duelin e mbetur të javës së dhjetë të Ipko, raporton Gazetasheshi.com.

Tashmë dy trajnerët kanë hedhur në fushën e lojës formacionet startuese dhe që të dy kanë bërë ndryshime në përbërjet e tyre të fundit.

 

Feronikeli – Prishtina 13:30

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Smakiqi, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Ahmeti, Dabiqaj, Da Silva, Rexha, Hoti, Fazliu. Kryetrajner: Zekirija Ramadani

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Dallku, Bekteshi, Bashiru, Boshnjaku, Miftaraj, Jamal, Korenica, Morina, Khalid. Kryetrajner: Mirel Josa

Gjyqtarë: Dardan Çaka, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Selim Isufi

Stadiumi: “Rexhep Rexhepi” – Drenas