Feronikeli – Drita, formacionet zyrtare

Feronikeli – Drita hap javën e dytë të Raiffeisen Superligës. Takimi që zhvillohet në stadiumin e rinovuar “Rexhep Rexhepi” në Drenas, fillon nga ora 17:00.

Të dy trajnerët kanë zbuluar formacionet zyrtare. Për Feronikelin luajnë edhe Behar Maliqi edhe Mentor Zhdrella.

 

FERONIKELI: Kolshi, Doshlaku, Thaqi, Gërbeshi, Lladrovci, Peci, Zhdrella, Maliqi, Olluri, Elshani, Livoreka. Trajner: Gani Sejdiu

DRITA: Latifi, Haliti, Cakaj, Qerkini, Kastrati, A.Limani, Ramadani, Shabani, Tusuni, Baxhuku dhe Shillova. Trajner: Bekim Isufi

 

Gjyqtar kryesor: Mentor Baliu

feronikeli-drita