Ferizaj befason me numrin e lojtarëve të regjistruar në FFK (FOTO)

Ferizaj ka regjistruar vetëm katër futbollistë në Federatën e Futbollit të Kosovës, edhe pse paraprakisht ka paralajmëruar më shumë ardhje.

Ferizajasit kanë marrë Shpëtim Babajn, Lavdrim Skenderin, Milan Ristovskin dhe Florent Papuqin, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Gjithsesi, ferizajasit kanë kohë për t’i regjistruar futbollistët tjerë ende.

16409703_10208962450525547_443528996_o