Fejohet kapiteni i Dukagjinit, Altin Mërlaku: Nuk mungojnë fotot nga fusha e blertë

Futbollisti i njohur i Superligës Altin Mërlaku tashmë është fejuar.

Aurela është femra që i ka marrur zemrën kapitenit të Dukagjinit, shkruan GazetaOlle.

Çifti i ri tashmë ka publikuar fotot e fejesës.

Ndërsa nuk munguan edhe fotot nga stadiumi “18 qershori”, në Klinë.

Redaksia iu uron më të mirat Altinit dhe Aureles.

Fotografia e Altin Merlaku

Fotografia e Altin Merlaku