Fadil Vokrri – Ismet Munishi, kjo super-femër ka diçka për ju

Gjinia e bukur në vitet e fundit në Kosovë e ka pushtuar sportin transmeton, GazetaOlle.com.

Krahas shumë femrave që po merren me sport, edhe gazetaria sportive po mbulohet nga femrat.

Gazetarja kosovare Arbnora Ademaj është rrëfyer në intervistën ndryshe për “GazetaOlle.com” duke treguar shumë gjëra interesante rreth karrierës së saj.

Bukuroshja kosovare komenton sportistët kosovarë derisa e tregon babën e sportit kosovar teksa komenton edhe sportistët e tjerë.

arbnore ademaj

 

Ka shumë sportistë të suksesshëm dhe me këtë fakt ne mburremi si popull. Do t’i kisha veçuar Fadil Vokrrin i cili ka dhënë shumë për sportin kosovar dhe Majlinda Kelmendin”, ka thënë Ademaj ditë për për Olle.

Ajo ndër të tjera e ka komentuar edhe trajnerin Ismet Munishi. ” Trajneri më atraktiv kosovar është Ismet Munishi”, theksoi ndër të tjera Arbnore Ademaj. /Gazeta Olle/

Ademaj