Erjona tha që Ronaldo është lojtari më seksi, tani zbulohet vendimi tronditës i Blerim Xhemajlit

Erjona Sulejmani është një prej bashkëshorteve të futbollistëve, protagoniste në emisionin “Kapitenët”, një program i cili tregon jetën e artë të të dashurave apo grave të futbollistëve, shkruan Panorama. 

Gruaja e Blerim Xhemailit ka treguar shumë për martesën e tyre, ku më shumë dje shprehej:

“Seksi para ndeshjes? Futbollistët nuk janë partnerë shumë të përkushtuar. Pjesa më e madhe zgjedhin “ta bëjnë vetë”.

Gjithashtu, për futbollistin më seksi, ajo u shpreh se pëlqen Cristiano Ronaldon.

Erjona-Sulejmani-Blerim-Dzwmaili-2-650x358

Por, mesa duket çifti Xhemaili – Sulejmani është ndarë.

Futbollisti zviceran, i cili tashmë aktivizohet tek Montreal Impakt, nuk dëshiron që bashkëshortja e tij të përfitojë më nga mbiemri i tij.

Në një deklaratë të lëshuar nga avokatja e tij, thuhet:

“Avokatja Daniela Misalja, në emër të z. Blerim Xhemaili, informon se zyra e avokatisë ka nisur procedurat për ndarjen juridike nga gruaja e tij, zonja Erjona Sulejmani”.

“Në këtë fazë delikate, zoti Blerim Xhemaili akuzon gruan e tij për përdorimin pa kriter të mbiemrit të tij, si pjesë e punës së saj në modeling dhe prezantim. Ao la të drejtën për të mbrojtur integritetin dhe privatësinë e tij.”

Erjona auto_erjona-3-580x3581466880607 auto_erjona-11466880637

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli

 

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli

 

Image result for erjona sylejmani blerim xhemajli