Epike: Tallja e gazetarit shqiptar me Ronaldon

Humbja e Juventusit ka bërë që shumë njerëz të reagojnë lidhur me Cristiano Ronaldon i cili u transferua në Torino pikërisht për të fituar trofeun e Ligës së Kampionëve.

Gazetari i TVSH-së, Pano Xhixho ka reagua në faqen e tij në Instagram duke “ironizuar” me foton e Ronaldos dhe me shprehjen që është bërë shumë virale në Shqipëri, “A të qaj 5 minuta”?, transmeton Gazeta Olle.