Enriuqe i kënaqur me lojtarët e tij

Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Luis Enriuqe përkundër humbjës së skuadrës së tij thotë se ekipi I tij ka luajtur shumë mirë përcjell GazetaOlle.com

“Ne luajtëm 40 minuta spektakular, por ne bëmë gabime dhe kjo na lëndoi ne, sepse ne nuk jemi makina”, deklaroi Enrique.