Enis Bardhi shënon dy gola nga gjuajtjet e lira për Levanten (VIDEO)

Enis Bardhi ka shënuar dy supergola në ndeshjen ndaj Athletico Bilbaos.

Mesfushori shqiptar që mbron ngjyrat e Maqedonisë, ka shënuar dy gola të shpejtë për ta kaluar skuadrën e tij, Levante në epërsi 2 me 1 ndaj Bilbaos, shkruan IndeksOnline.

Dy golat Bardhi i shënoi nga gjuajtja e lirë. Së pari në minutën e 43’të dhe së dyti në të 45’ën.

https://www.sporttube.com/event/2367156#incident-5468917