Eliminohen Chelsea dhe City

Chelsea ka pësuar humbje nga West Ham (2:1) duke i dhënë fund garës në EFL Cup.

Edhe Manchester Unite ka arritur të kthehet te fitorja duke e mposhtur një rival si Manchesr City 1-0. /olle/

https://www.youtube.com/watch?v=wlTqchwjAoc

https://www.youtube.com/watch?v=KUc0C58Z1ls