EKSKLUZIVE: Bekim Isufi afër shkarkimit nga Drita

Trajneri Bekim Isufi mund të mbetet pa punë më shpejt se që është pritur.

Klubi kampion ka vendosur që ta shkarkojë trajnerin, shkruan GazetaOlle.com.

bekim isufi

Krisja mes trajnerit dhe kryesisë nuk ka ndodhur në ndeshje me Malmon, por që më herët, para se të fillonin ndeshjet për raundit para-eliminator në Gjibraltar.

Mësohet se Isufi mund të qëndrojë vetëm edhe në ndeshjen kthyese me Malomon dhe pastaj të largohet.

bekim isufi

GazetaOlle.com ka mësuar edhe pasardhësin e Isufit të cilin do të zbulojë më vonë.

Isufi me Dritën e kishte fituar titullin e kampionit në edicionin e shkuar. /Gazeta Olle/

dritaa