Ejup Mehmetit i humb pasaporta, e kërkon në Facebook

Trajnerit të njohur, Ejup Mehmetit, i ka ndodhur një problem.

Ish-trajnerit të Prishtinës i ka humbur pasaporta, përcjellë Gazeta Olle.

Mehmeti ka kërkuar ndihmën e miqve të tij përmes një postimi në Facebook.

“Kapiti”, i cili qëndron në Kosovë dhe Gjermani, e ka kuptuar se i ka humbur pasaporta vetëm një ditë para fluturimit.

Më poshtë mund të shihni postimin e tij. /Gazeta Olle/