Edi Reja publikon listën e Shqipërisë me dy risi në të

Federata e Futbollit e Shqipërisë ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e tetorit.

Në listën janë të ftuar 25 lojtar kurse në listën plotësuese janë edhe nëntë të tjerë, shkruan Gazeta Olle.

Sferi dhe Selahi janë dy emrat e rinj në këtë listë nga selektori, Edi Reja.

Kujtojmë se Shqipëria së pari luan ndaj Turqisë kurse më pas ndaj Moldavisë./GazetaOlle

Fotografia e Federata Shqiptare E Futbollit