Edhe Shkodran Mustafi uron për Kurban Bajram me një foto interesante

Edhe Shkodran Mustafi ka uruar besimtarët mysliman për festën e Kurban Bajramit.

Mbrojtësi nga Gostivari në llogarinë e tij në Facebook, ka uruar gjithë myslimanët.

“Urime Festen e Kurban Bajramit të gjitha motrave dhe vëllezërve”, ka shkruar Mustafi në Facebook.

Mustafi pritet që nesër ta nis nga minuta e parë ndeshjen e rëndësishme të Ligës së Kampionëve, ku Arsenali luan në udhëtim te PSG-ja.

shkodran