Edhe pse është 12 vjet më e vjetër se Fabregas, Daniela duke në formë të mrekullueshme

Nusja e Cesc Fabregasit është 12 vjeçe më e vjetër, një nënë e pesë fëmijëve dhe është quajtur ‘Mbretëresha e bukurisë’, quhet Daniella Semaan.

Ajo është një nënë e mrekullueshme libaneze, e cila është propozuar nga njëri prej futbollistëve më të mirë të botës, Cesc Fabregas. Daniella Semaan është një ‘ferr’ për mëshkujt, duke u tërhequr vëmendjen kudo që shkon me pamjen e saj të zjarrtë.

 Stunning Daniella Semaan turns heads wherever she goes

Ndoshta Cesc është një tifoz i madh i Dustin Hoffman në filmin ‘The Graduate’ ose ai ka një prirje për zonjat më të vjetra. Daniela e bukur, por është 42 vjeçe, dhe sigurisht që nuk duket aspak e tillë, pasi ka një trup të një 20-vjecareje.

 Daniella Semaan loves the luxurious things in life

Duke parë këto, është e kuptueshme se si Cesc, 30 vjeç, u tërhoq nga sharmi i saj dhe ajo është padyshim një femër e sofistikuar, e cila pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes.

 Daniella Semaan is one of the most fashionable Wags around

Daniella dhe Cesc filluan marrëdhëniet e tyre të dashurisë në vitin 2011 dhe që atëherë kanë lindur tre fëmijë. E para ishte vajza e tyre Lea, e cila tani është 4 vjeç, djali Capri, 2, ndërsa Daniella kohët e fundit lindi edhe fëmijën e tyre të tretë, Leonardo, në `prill të këtij viti.

 Cesc Fabregas and Daniella Semaan have had 3 kids together

Daniella gjithashtu ka dy fëmijë (Maria dhe Jozef) në një marrëdhënie të mëparshme me ish-burrin Elie Taktouk. /Gazeta Olle/

 Cesc Fabregas and Daniella Semaan met in a fancy Knightsbridge restaurant