Ekskluzive: Policia ndal Dardanët me flamurin gjigant

Dardanët kanë marrë një flamur gjigant me vete dhe nuk po lejohen të futen në stadium.

Sipas kyretarit të Dardanëve, Lulëzim Berisha, policia është duke e pritur konfirmimin e FFK-së që të lejohet ky flamur.

“Jemi duke e pritur konfirmimin e FFK-së”, tha Berisha për Olle.

Kosova përballet me Kroacinë.