E zhvesh Juventusi

Fitorja e Juventusit ndaj Real Madridit me rezultat 2:1, ka gëzuar padyshim edhe aktoren e njohur Valentina Lodovini.

Kjo e fundit ka shfrytëzuar profilin e saj zyrtar në ‘Twitter’, për të publikuar një foto me fanellën e Juventusit dhe disa foto të nxehta.

 

600full-danielle-lloyd

 

936full-valentina-lodovini