E shumëkërkuar në rrjetet sociale (FOTO)

25-vjeçarja Malena Costa po thyen rekord pas rekordi. Modelja spanjolle numëron rreth 200 mijë ndjekës në ‘Instagram’ dhe për t’i falënderuar ka publikuar një foto tërësisht nudo.

E fejuara e ish-mesfushorit te Atletico Madrid, Mario Suarez, që aktualisht mban të veshur fanellën e Watford, është një prej femrave më të kërkuara nga agjencitë e modës pasi fama e saj është rritur me shpejtësi marramendëse gjatë viteve të fundit.

m mari mariio