E pranon publikisht: Do ta kaloja një natë me këtë futbollist

Ndonëse amerikane (një vend ku futbolli nuk është sporti primar), modelja Sierra Egan ka një debulesë të madhe për futbollin.

Në një intervistë për një revistë mode, ajo ka rrëfyer se ndjek ndeshjet më të rëndësishme të javës, zakonisht 2 ose 3 të tilla, ndërsa tregoi se ka njohuri të mjaftueshme nga ky sport, sa për të bërë një diskutim.

22-vjeçarja nga Kalifornia ‘shigjetoi’ Neymarin, duke thënë se do të zgjidhte pikërisht brazilianin, për një natë në një ishull të pabanuar.

Sierra Egan njihet ndryshe edhe si Sierra Skye, ndërsa foton e parë në “Instagram” e ka postuar në maj të 2015-s dhe aktualisht ka një audiencë prej 3.4 milionë ndjekësish. /Panorama

received_10156413709918641 received_10156413710063641 received_10156413710223641 received_10156413710303641