E pabesueshme çfarë bileta janë shitur për ndeshjen Trepça-Drenica

Trepça kursen aq shumë, sa që nuk bën bileta të reja as për ndeshjet kampionale.

Një pjesë e biletave që janë shitur për ndeshjen e djeshme ndërmjet Trepçës dhe Drenicës, kanë qenë të takimit të zhvilluar javë më herët mes ekipit mitrovicas dhe Lirisë, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Përtej çudive organizative të ndeshjes, loja në fushë nuk prodhoi diçka të veçantë dhe përfundoi pa gola, 0:0.

b