E dashura e yllit të Manchester United punon për 10 funta

Ylli i Manchester United, Morgan Schneiderlin, fiton plotë 100 mijë funte në javë ndërsa e dashura e tij Camille punon ne një dyqanë orësh të markës së njohur Adidas dhe fiton 10 funte në orë.

‘The Sun’ ka zbuluar se mesfushorit Schneiderlin nuk i pengon kjo duke zbuluar se e rëndësishme për të është të jetë i lumtur me 21-vjeçaren.

 

2B8D501600000578-3205826-image-a-63_1440165765378

 

2B65585600000578-3205826-image-a-5_1440150559393