Dy talentët e Ballkanit marrin ftesën nga përfaqësuesja e Kosovës

Dy futbollistët e talentuar të Ballkani, Jetmir Topalli dhe Blendi Baftiu kanë marrë ftesë nga përfaqësuesja e Kosovës U21.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar klubi i Ballkani, i cili nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në Facebook, kanë njoftuar se kanë pranuar ftesën për këta dy lojtar.

Ja postimi i plotë:

Baftiu dhe Topalli ftohen nga Përfaqësuesja e KosovësTherandë, 21 maj 2019 – Përfaqësuesja e Kosovës U21 ka ftuar dy…

Gepostet von FC Ballkani am Dienstag, 21. Mai 2019