Dy ekipet e mëdha spanjolle pas yllit të Liverpoolit

Forma në të cilën po kalon mesfushori brazilian, Philipe Coutinho, ka zgjuar intersim të Real Madridit dhe Barcelonës, njoftojn mediat spanjolle.

Barcaelona dhe Real Madridi, kësaj radhe do të luftojnë të sigurojnë shërbimet e yllit të Liverpoolit./Olle.