Duka nuk beson

Duka ka thënë se kualifikimi i Shqipërisë në Botërorin 2018 është një mision i pamundur.

“Jemi përballë dy skuadrave kampione të botës. Për neve, kualifikimi është thuajse i pamundur, pasi askush nuk ka mundur ta eliminojë Spanjën dhe Italinë”.

“Gjithashtu, në këtë grup edhe skuadrat tjera janë të forta”, tha duka në një intervistë telefonike për Top Channel, shkruan Lajmi.net.