Dueli i të pamposhturve

Dy skuadrat me seri fanatastike Bashkimi dhe Peja, do të masin forcat sot në palestrën “Sezai Surroi”.

Bashkimi është pa humbje në tetë ndeshjet e fundit përdersia Peja, nuk ka asnjë humbje në kampionat.

Ndeshja do të filloj nga ora 19:30./Olle