Dritës nesër i bashkohet ylli i futbollit kosovar

Kastriot Rexha më në fund ka bërë zgjidhjen. Sulmuesi që në dy vitet e fundit djersiti fanellën e Besës së Pejës, nesër do t’i bashkohet Dritës.

Gazeta Olle mëson se lojtari ka arritur marrëveshjen dhe klubi do ta prezantojë para stërvitjes.

Rexha kërkohej edhe nga klube tjera në Superligë.

Ai më herët ka luajtur edhe në skuadra tjera në Kosovë, kurse mbahet mend për një sezon në Shqipëri, tek Vllaznia e Shkodrës.

rexha 4545 Rexha rexha Rexha