Drita njofton për largimin e Alagiqit dhe njofton se është kundër emërimit të këtij trajneri (FOTO)

Skuadra e Dritës së Gjilanit e ka shkarkuar trajnerin Amir Alagiq.

Faqja e klubit vazhdon të jetë kundër rikthimit të trajnerit Bekim Isufi, raport Gazetaolle.com.

Në njoftimin e klubit në Facebook njofton shkarkimin e Alagiqit teksa shkruhet edhe: ANTI Bekim Isufi.

Drita pas javës së nëntë ndodhet e fundit në tabelë me katër pikë të tubuara. /Olle

dd