Drita – Malmo, publikohen formacionet zyrtare

Drita dhe Malmo zhvillojnë sonte ndeshjen e parë të raundit të parë kualifikues për Ligën e Kampionëve.

Ndeshja fillon prej orës 20:45 në “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Drita: Rexhepi, Limani, Krasniqi, Xh. Shabani, Leci, Musaj, Haxhimusa, Shala, B.Shabani, Kuka, Neziraj.

Malmo: Dahlin, Larsson, Safari, Rieks, Lewicki, Bachirou, Traustason, Rosenberg, Strandberg, Bengtsson, L. Nielsen.